At Yarışı Programı

3 Temmuz 2022 Pazar Saint Cloud Fransa At Yarışı Bülteni

Saint Cloud Fransa Koşusu 1. Koşu

Sira At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 GOOD QUESTION 7y d g 62.00 MAXIME GUYON G. DUCA/L. SAMOUN C. ESCUDER 2 93 262483 29 0
2 MIKA D'O 4y a g 61.50 HUGO BESNIER KARIN BRIESKORN S. RICHTER 6 91 54-8231 101 0
3 SANTA ZOO 7y k k 60.50 CHRISTOPHER GROSBOIS MICHAEL AHA A. COUETIL 15 89 4580-11 28 0
4 PANJAMAN 5y d g 60.00 AURELIEN LEMAITRE JEAN-PIERRE MENVILLE S. CERULIS 12 88 14-5341 32 0
5 SAAM 6y k g 58.00 LEA BAILS ALAIN GLAZIOU S. GOUYETTE 14 84 730-861 27 0
6 BREATH OF FIRE 7y a g 57.00 RONAN THOMAS J.I.VILLAR C&Y. LERNER 16 81 000766 28 0
7 SRIFANELOGREEN 5y a g 56.00 OLIVIER D' ANDIGNE JEAN GILBERT B. AUDOUIN 11 79 2-12110 28 0
8 BARATIN 5y k g 55.50 THEO BACHELOT JEAN-LUC FERTON S. WATTEL 7 78 0-59010 47 0
9 CALACONTA 7y d k 55.00 MARIE VELON S.DEHEZ S. DEHEZ 8 77 001518 27 0
10 MASTERPOWER 5y k g 54.50 IORITZ MENDIZABAL L. BONGEN/C. ZASS M. NIGGE 1 76 470100 27 0
11 BADEN ROCKS 5y a g 54.50 STEPHANE PASQUIER OLIVER POST S. WATTEL 5 76 35451-5 127 0
12 MYDAVI 4y d k 53.50 CRISTIAN DEMURO TRIPLE B. STABLES J. GOOSSENS 4 74 030003 12 0
13 FLYINGBEAUTY 5y d k 53.00 ALEXIS POUCHIN ECURIE X S. WATTEL 10 73 134-700 32 0
14 ZARICA 8y d k 52.00 THOMAS TRULLIER CHRISTIAN TRECCO D. WINDRIF 9 70 372211 79 0
15 COMBERMERE 6y d g 52.00 EDDY HARDOUIN DANIEL DUMOULIN R. LE GAL 13 70 50-4712 27 0
16 MIRASCH 6y d g 51.00 MARYLINE EON MICHEL LE BRETON A. FOUASSIER 3 66 7-210-65 85 0

Saint Cloud Fransa Koşusu 2. Koşu

Sira At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 BARATTI (GB) 4y a a 58.00 MAXIME GUYON SUC. KHALID ABDULLAH A. FABRE 1 107 8113-11 77 0
2 THIRD REALM (GB) 4y d a 58.00 DAVID EGAN CHEIK MOHAMMED OBAID R. VARIAN 4 110 5374-31 43 0
3 LONE EAGLE (IRE) 4y d a 58.00 SILVESTRE DE SOUSA BALLYLINCH STUD/AQUI FREDDIE & MARTYN MEADE 5 115 1-4125-3 43 0
4 MARE AUSTRALIS (IRE) 5y a a 58.00 OLIVIER PESLIER GESTUT SCHLENDERHAN A. FABRE 2 116 2-21-341 28 0
5 HURRICANE LANE (IRE) 4y a a 58.00 WILLIAM BUICK GODOLPHIN C. APPLEBY 9 122 31113-3 15 0
6 HIGH DEFINITION (IRE) 4y d a 58.00 RYAN-LEE MOORE SMITH AP. O'BRIEN 3 119 69-2423 30 0
7 BUBBLE GIFT 4y a a 58.00 CRISTIAN DEMURO ZAK BLOODSTOCK M. DELZANGLES 6 111 2618-42 28 0
8 SWEET LADY 4y d k 56.50 IORITZ MENDIZABAL GEMINI STUD FH. GRAFFARD 8 108 4821-21 40 0
9 ALPINISTA (GB) 5y k k 56.50 LUKE MORRIS KIRSTEN RAUSING SIR M. PRESCOTT 7 118 2-11111 127 0

Saint Cloud Fransa Koşusu 3. Koşu

Sira At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 MANNE 5y d k 58.00 HUGO BOUTIN VANDA CAPITTE M. BOUTIN 11 0 300117 3 0
2 WHEEL OF CHANCE 5y d a 57.00 MICKAEL BARZALONA GUILLAUME DUROT Y. BONNEFOY 6 68 1-02590 22 0
3 PARIS AFFAIR (IRE) 4y d g 57.00 LUDOVIC BOISSEAU NICOLE MOONS N. MOONS 5 66 41-4063 23 0
4 INCA MAN 5y d g 55.50 MARIE VELON S.NIGGE S. NIGGE 7 75 077383 32 0
5 BLACKBIRDFLY (ITY) 5y d a 56.00 CRISTIAN DEMURO GERARD COLLET G. COLLET 9 68 5-35440 21 0
6 MON VIEUX LEON 4y d g 56.00 EDDY HARDOUIN H.DANGY/FAMILLE JOUS M. BRASME 10 74 4451-66 21 0
7 SAN PABLO 6y d g 53.50 BENJAMIN MARIE G.HERNON G. HERNON 12 68 23001-5 43 0
8 LETTYT FIGHT 5y a g 56.00 AURELIEN LEMAITRE TROIS MILLE S. CERULIS 1 75 40-8008 31 0
9 FULL FLOW 4y d k 55.50 MICKAEL BERTO ANDREW JOHN DUFFIELD E. LIBAUD 8 74 572-043 27 0
10 TOURBE 4y d k 54.50 IORITZ MENDIZABAL ECURIE DES DRAGONS A. SANGLARD 3 75 3536-58 22 0
11 NOUVELLE VIE 4y a k 52.00 JEANNE CHAUVEL G.AUGUSTIN-NORMAND Y. BARBEROT 2 68 362325 127 0
12 LAYALINA 4y k k 53.00 DIANA LOPEZ LERET DIANA LOPEZ LERET M. DELCHER SANCHEZ 4 75 65-3-6 27 0

Saint Cloud Fransa Koşusu 4. Koşu

Sira At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 LILAS DE FRANCE (IRE) 3y d d 59.00 FABIEN LEFEBVRE CHRISTINE GUILBERT C. O'HALLORAN 5 73 678515 17 0
2 EYE LOVE YOU 3y d d 59.00 MICKAEL BARZALONA LE HARAS DE LA GOUSS R. CHOTARD 1 73 615 12 0
3 PRINCESS DARIYA 3y a d 59.00 STEPHANE PASQUIER ROY RACING LTD M. DELZANGLES 2 73 8971-00 38 0
4 BORN IN PURPLE 3y d d 59.00 TONY PICCONE SUNDERLAND HOLDING I J. REYNIER 10 73 435 22 0
5 GREAT ROCK (GB) 3y d d 57.00 ARTHUR MOSSE MAG HORSE RACING SRL G. BIETOLINI 11 72 635469 42 0
6 LOUNA CHOPE 3y d d 56.00 DELPHINE SANTIAGO MARC-ELIE UZAN G. COLLET 8 68 212224 23 0
7 COMMANDER BUZZKILL (GB) 3y d d 56.50 SEBASTIEN MAILLOT N.CLEMENT N. CLEMENT 7 66 08-0 127 0
8 JOY FOR LUX 3y d d 56.00 BENJAMIN MARIE LAURENT MINEO F. CHAPPET 6 66 81277 30 0
9 LADY ARIELLA 3y a d 54.50 MARIE VELON VDA TRANSPORT SOLUTI AN. HOLLINSHEAD 4 66 882 30 0
10 LA TOUR DES REVES 3y d d 55.50 THOMAS TRULLIER STELLA THAYER N. CLEMENT 3 64 67936-0 127 0
11 ULTIME CREATION 3y d d 55.00 EDDY HARDOUIN J.ACEDO/P.R.SESHAGIR A. BUDKA 9 64 361173 19 0
12 AVENUE OF DREAMS 3y y d 54.50 ALEXIS POUCHIN BRENDAN L. JONES AN. HOLLINSHEAD 12 62 709-5 16 0

Saint Cloud Fransa Koşusu 5. Koşu

Sira At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 TARCENAY (IRE) 7y d g 58.50 PERRINE CHEYER PHILIPPE DESPLACES C. MARTINON 4 66 710510 61 0
2 SITUMELEDEMANDAIS 5y d g 57.50 MEGANE PESLIER M. LAGASSE/D. SMAGA D. SMAGA 9 66 090894 24 0
3 AMERICAN BEACH 5y k k 60.00 EDDY HARDOUIN L.DE ROMANET/ J.LAPO S. DEHEZ 2 66 922736 19 0
4 BORDER LIGHT 4y k g 59.00 FABRICE VERON JEANNERET PHILIPPE A. WATRIGANT 10 64 402213 66 0
5 DUNGANNON 8y d g 57.50 MARYLINE EON JEAN-YVES AUBAUD C. LOTOUX 1 64 06-8131 20 0
6 IN PARADISE 4y a k 58.50 MAXIME GUYON ANNA SUNDSTROM P&J. BRANDT 5 62 427362 21 0
7 THUNDER DREAM 4y k a 58.50 OLIVIER PESLIER THIERRY LEMARIE T. LEMARIE 7 62 006126 24 0
8 SOULOU MALPIC 6y d g 57.50 THEO BACHELOT R.GROSBOIS/D.LORIER/ N. PAYSAN 6 60 2201-22 27 0
9 CORAL BOY 6y a g 56.50 MICKAEL BARZALONA MICHAEL PETER REICHS M. NIGGE 8 57 005-493 27 0
10 SADARAK 7y d g 54.00 AXELLE NICCO PHILIPPE DESPLACES C. MARTINON 3 55 834690 24 0

Saint Cloud Fransa Koşusu 6. Koşu

Sira At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 SELWAN (IRE) 3y d g 59.00 SEBASTIEN MAILLOT AL SHAQAB RACING N. CLEMENT 5 91 115 38 0
2 WOODSTONE (GER) 3y d e 56.00 HUGO BESNIER ROBERT HANNING/ROBER S. RICHTER 8 85 8-31211 27 0
3 TIGRR 3y a e 56.00 HUGO JOURNIAC LE HARAS DE LA GOUSS L. ROVISSE 9 85 61-4330 10 0
4 GREAT ROTATION (IRE) 3y d e 56.00 CRISTIAN DEMURO ECKHARD SAUREN H. GREWE 7 85 84-8104 19 0
5 POINT OF FACT (GB) 3y d e 56.00 MICKAEL BARZALONA SUC. KHALID ABDULLAH HF. DEVIN 3 85 1243 35 0
6 HYPOTENUS (GB) 3y a e 55.50 MAXIME GUYON WERTHEIMER FRERE C. LAFFON-PARIAS 4 84 32-1761 8 0
7 ANTELOPE CANYON (USA) 3y a g 55.50 STEPHANE PASQUIER FLAXMAN STABLES IREL A. FABRE 6 84 3-3424 61 0
8 BEVAN 3y d g 54.00 DAMIEN BOCHE S.DOUSSOT/A.JACOB/G. L. GADBIN 1 80 5-15353 38 0
9 ONE MORE NIGHT 3y a d 52.00 FABRICE VERON ION ELARRE ALVAREZ I. ELARRE ALVAREZ 2 76 234137 19 0

Saint Cloud Fransa Koşusu 7. Koşu

Sira At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 AMERICAN LILY 5y d k 60.00 LUDOVIC BOISSEAU CAROLINE AUVRAY C. AUVRAY 12 55 11-0000 23 0
2 DOUVILLE 8y d k 58.50 DELPHINE SANTIAGO MARC-ELIE UZAN G. COLLET 8 55 232797 25 0
3 IT'S MAGIC 4y d g 60.00 CRISTIAN DEMURO ROGER STRAUS G. RARICK 10 55 066908 14 0
4 MOASA 5y d k 57.50 MARIE VELON SOFEAN GHYS S. GHYS 11 53 940-004 30 0
5 SHATTERHAND 4y d g 59.00 EDDY HARDOUIN SIEGFRIED M. BERGER M. BRASME 18 53 546932 21 0
6 ALEXINA 4y a k 57.00 ENZO CRUBLET OLIVIER MARTINELLI C. BOUTIN 6 51 009670 12 0
7 HONEYMOON 5y k k 58.50 MICKAEL BARZALONA ROSEL EDWARDSSON GIR R. EDWARDSSON GIRON 2 51 15-1528 32 0
8 MISS SPRINGSTEEN 6y d k 57.00 NON PARTANT JONATHAN LUX J. LUX 17 51 00-0650 12 0
9 DIVA DONNA 4y d k 58.50 JEROME MOUTARD E.BERGOUGNOUX/J.CARA J. CARAYON 7 51 04-60 21 0
10 ANONYME 6y a g 58.00 HUGO JOURNIAC MAURICE MAIGE A. SAGOT 3 51 3-10720 24 0
11 SEA OSCAR (GB) 4y d k 58.00 FABRICE VERON YANNICK REYNAUD S. DELAROCHE 4 51 5978-80 31 0
12 SHARQI (IRE) 6y a k 57.00 CLEMENT GUITRAUD CAENEPEEL/LEGRAND F. CAENEPEEL 14 48 30-0086 25 0
13 ROSALIE 4y d g 56.50 STEPHANE PASQUIER F. HAYERES/Y. FOUCHA F. HAYERES 5 46 25638-3 32 0
14 OD KAKO 4y d g 54.50 LEA BAILS FRANCOIS MAUDUIT S. GOUYETTE 15 46 754300 28 0
15 DARENIX 4y d g 56.00 SEBASTIEN MAILLOT THIERRY ASSET-LETORT Y. BONNEFOY 1 46 5050-70 43 0
16 BAY VIEW (IRE) 5y d k 54.00 THOMAS TRULLIER MYRA HORST J. HENDRIKS 16 42 473008 12 0
17 CHELSEE 5y k g 53.50 MATHIEU ANDROUIN JEAN-CLAUDE DUPOUY S. GOUVAZE 13 38 082456 21 0
18 RUE DAUPHINE 6y d k 50.50 CORALIE PACAUT ARTUS ADELINE DE BOI ART. ADELINE DE BOISBRUNET 9 37 6-47655 27 0
Etiketler : agf tabloları, at yarışı, yarış bülteni, gazete tahminleri at yarışı, muhtemeller, agf tahmin, tjk tahminleri, at yarışı favori atlar, kocaeli agf tablosu, agf listesi, hazır altılı kuponu,horse racing, horse racing tips,tjk, at yarışı, AGF Tahmin, at yarışı agf,tjk tahminleri,saint cloud fransa

Güncel at yarışı tahmin oran sitesi AGF Tablosu - TJK